Курс “16 архетипів, 16 стратегій, 16 пасток”

Багато хто знає про 12 рольових архетипів. Але є  інший оригінальний набір архетипів зі своєю логікою та структурою. Пропонований курс досліджує 16 архетипів. Під архетипом розуміється стала стереотипна модель поведінки. Кожен архетип мають свою стратегію як спосіб оптимального прояву і свою пастку, певний психологічний симптом. Зазвичай ми реагуємо несвідомо, використовуючи на всі випадки життя один із 16 архетипів. Але світ трохи складніший за наші уявлення про нього. Вивчення архетипів дозволяє знайти та підібрати оптимальну стратегію у тій чи іншій життєвій ситуації.

16 архетипів зібрано до чотирьох груп. Ці групи засновані на чотирьох мета-стратегіях, пов’язаних з досвідом проживання Базових Перинатальних Матриць Грофа – Космос, Хронос, Еон, Кайрос (докладніше про групи – на самому курсі).

Цілі курсу:

  • надати учаснику набір стратегій поведінки, які підходять для опису конкретної ситуації.
  • навчити пізнавати поточну стратегію та архетипічну роль.
  • зрозуміти, в яку нову модель можна перейти для оптимального рішення.
  • вміти розрізняти ситуації за ознаками стабільності, динаміки, інтеграції та трансформації за допомогою архетипів та стратегій.
  • бачити крізь безладдя цілісність.

****

Приклади архетипів:

Мандрівник. Стратегія дороги, шляхи. Будь-яка ситуація – це дорога, яка має початок і кінець. Можна використовувати попутний транспорт. Симптом, пастка: опора на чужий досвід.

Спостерігач. Стратегія відстороненості. Дивитися збоку. Симптом: нудьга, рутина, відсутність інтересу.

Шаман. Стратегія абсурдної, непередбачуваної поведінки. Містичне сприйняття світу. Можна завжди домовитися з духами. Симптом, пастка: потрапити до чужого сновидіння.

Мудрець. Стратегія духовного зростання, зростання. Одна із небагатьох стратегій розвитку серед шістнадцяти стратегій. Пастка: псевдо-духовність, рух униз, деградація.

***

Курс складається з базових шістнадцяти занять, кожне із яких присвячене одному архетипу. Для вивчення архетипу будуть використані польові практики. Кожен учасник через особисту розстановку інтегруватиме запропонований архетип.

Планується 8 модулів, у кожному модулі – два дні занять (два архетипи).

Проміжок між модулями – чотири тижні.

Вартість одного заняття 1500 грн., вартість модуля (два заняття) – 3000 грн.

Другий модуль – 14, 15 жовтня.

Реєстрація

Ведучий: Борис Медвідь.

контакти: +38 097 9787018 (вайбер, скайп, телеграм)

e-mail: derevo.peremen@gmail.com

В основі курсу – моделі “Архітектоніки” Віктора Антончика.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *