курс “оптимальні стратегії: 16 архетипічних моделей”

Багато хто знає про 12 рольових архетипів. Але є  інший оригінальний набір архетипів зі своєю логікою та структурою. Цей курс досліджує 16 архетипів.

Під архетипом розуміється стала стереотипна модель поведінки. Кожен архетип мають свою стратегію як спосіб оптимального прояву і свою пастку, певний психологічний симптом.  Вивчення архетипів дозволяє знайти та підібрати оптимальну стратегію у тій чи іншій життєвій ситуації.

16 архетипів зібрано до чотирьох груп. Ці групи засновані на чотирьох мета-стратегіях, пов’язаних з досвідом проживання Базових Перинатальних Матриць Грофа – Космос, Хронос, Еон, Кайрос (докладніше про групи – на самому курсі).

Цілі курсу:

  • надати учаснику набір стратегій поведінки, які підходять для опису конкретної ситуації.
  • навчити пізнавати поточну стратегію та архетипічну роль.
  • зрозуміти, в яку нову модель можна перейти для оптимального рішення.
  • вміти розрізняти ситуації за ознаками стабільності, динаміки, інтеграції та трансформації за допомогою архетипів та стратегій.
  • бачити крізь безладдя цілісність.

****

Приклади архетипів:

Мандрівник. Стратегія дороги, шляхи. Будь-яка ситуація – це дорога, яка має початок і кінець. Можна використовувати попутний транспорт. Симптом, пастка: опора на чужий досвід.

Спостерігач. Стратегія відстороненості. Дивитися збоку. Симптом: нудьга, рутина, відсутність інтересу.

Шаман. Стратегія абсурдної, непередбачуваної поведінки. Містичне сприйняття світу. Можна завжди домовитися з духами. Симптом, пастка: потрапити до чужого сновидіння.

Мудрець. Стратегія духовного зростання, зростання. Одна із небагатьох стратегій розвитку серед шістнадцяти стратегій. Пастка: псевдо-духовність, рух униз, деградація.

***

Курс складається з шістнадцяти занять, кожне із яких присвячене одному архетипу. Для вивчення архетипу будуть використані польові (розстановочні) практики. Кожен учасник через особисту розстановку інтегруватиме запропонований архетип.

Планується 8 модулів, у кожному модулі – два дні занять (два архетипи).

Проміжок між модулями – чотири тижні.

Вартість одного заняття 1500 грн., вартість модуля (два заняття) – 3000 грн.

більше про 16 архетипів 

Реєстрація

Ведучий: Борис Медвідь.

контакти: +38 097 9787018 (вайбер, скайп, телеграм)

e-mail: derevo.peremen@gmail.com

В основі курсу – моделі “Архітектоніки” Віктора Антончика.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *