Як герой стає переможцем

Книга-щоденник «Як герой стає переможцем» – це технологія саморозвитку, створена психологами-практиками. Вона розрахована для щоденного читання і практики протягом більш як трьох місяців. Кожен день містить нову тему з необхідною теорією, завданнями, вправами та техніками для опрацювання.

Ця книга стане у нагоді людям в яких є запит на самотерапію та готовність досліджувати свої психологічні процеси. Також  буде корисна психологам, коучам та всім, хто працює з людьми, бо містить алгоритм роботи на десятки сесій.  

Ведення книги-щоденника – це розширення власних горизонтів та мандрівка за лаштунки свідомості, аби дослідити свої істинні мотиви, бажання та цілі. Книга вчить справлятися з викликами, знаходити ресурси для опори на власні сили, вміння перетворювати проблему на завдання. Вона містить чимало технік, які навчать працювати з різними почуттями і станами, вибудовувати власні кордони, а також сприятимуть розвиткові емоційного інтелекту. Практика допоможе краще розуміти себе та інших, що сприятиме поліпшенню взаємин. А також допоможе усвідомити себе як людину, яка розвивається, еволюціонує. Людину, яка, як Володар, може долати обставини, обмеження, складнощі та йти до здійснення мрій.

Щоденник складається із 30 сесій-днів. Кожен день має свій девіз, слоган, що задає тему дня. Завдання – визначати день своїм поточним фільтром-темою. Так, ми не можемо впливати на фізичні параметри світу, наприклад на температуру навколишнього середовища, але ми можемо впливати на вибір одягу. І якщо Світ – це Текст, то є можливість інтерпретації, Контекст. Сесії – це тренування щодо утримання контексту, тому обрано формат щоденника, а не суцільного тексту. Оскільки щоденник потрібно заповнювати щодня, було враховано динаміку внутрішнього саботажу; обсяги супроводжуючих текстів лаконічні, особливо у перші дні. Головне – підтримувати безперервність процесу, зробити практику нормою. Виділити острівці практики у буденності та побутової обумовленості. Начебто прості завдання формують загальну картину особистості, збирається пазл. Короткими пропозиціями пишеться Текст. Створюється літопис себе. Відбувається знайомство із собою.

сторінка в Інстаграм

сторінка в ФБ 

 

Автори:

 

Борис Медвідь – психолог, філософ, консультант, автор проєкту «Людина і Хаос».

Ірина Закарашвілі – психолог, авторка книги-щоденника «Шлях до самоцінності», засновниця проєкту Transformation Diary.

***

 

Вартість книги – 500 гривень.

Замовлення за телефоном 0979787018 (телеграм, Скайп, Вайбер)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *